Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Sunrise Hotel / 3 stars (B) / Amouliani / Chalkidiki-Mount Athos

Редовен ценовник

Истите подлежат на промени (Early Booking , попусти ...) Контактирајте не за подетални информации

Положба : на островот Ammouliani

Сместување : 49 соби. Собите се опремени со бања, телефон, радио.

Услуга: BB (ноќевање со појадок)

Плажа: 150 м. од песочна плажа

2

2

3

2

2

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

01.05.20-11.06.20

12.06.20-25.06.20

26.06.20-06.09.20

07.09.20-21.09.20

22.09.20-04.10.20

Single Room -

BB

1Ad

45

53

61

53

45

Single Room -

BB

1Ad+1ch(0-5)

77

90

104

90

77

Double Room -

BB

2Ad

56

66

76

66

56

Double Room -

BB

2Ad+1ad

70

83

95

83

70

Double Room -

BB

2Ad+1ch(0-5)

56

66

76

66

56

Double Room -

BB

2Ad+1ch(6-13)

70

83

95

83

70

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Цените се дадени по ден по соба за избраната услуга според табелата.

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање , 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање, 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD