Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Morfeas Hotel / 2 stars (C) / Platamonas / Pieria
Редовен ценовник
Цените подлежат на промени (Early Booking , попусти ...) Контактирајте не за подетални информации
Локација: хотелот се наоѓа во центарот на Платамона, во непосредна близина на пристаништето и градстака плажа
Интернет, пицерија, бар, пријателски персонал, пријатна атмосфера.
Услуга: полупансион
Вкупно 18 соби: Singles (~16 m2), Doubles (~20 m2), Triples (~20 m2), Apartments (~40 m2).
Сите соби располагаат со клима уред, фрижидер, SAT TV, Wi Fi, тоалет, фен за коса, балкон.

Minimum Stay Nights

2

4

4

5

5

5

5

3

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

10.04.20-10.05.20

11.05.20-31.05.20

01.06.20-15.06.20

16.06.20-15.07.20

16.07.20-25.08.20

26.08.20-10.09.20

11.09.20-25.09.20

26.09.20-18.10.20

Single Room -

HB

1Ad

39

39

45

50

62

56

45

39

Single Room -

HB

1Ad+1ch(0-1)

39

39

45

50

62

56

45

39

Apartment Room -

HB

4Ad

89

89

100

114

138

123

100

89

Apartment Room -

HB

4Ad+1ch(0-1)

100

100

114

128

156

138

114

100

Apartment Room -

HB

4Ad+1ch(2-11)

100

100

114

128

156

138

114

100

Double Room -

HB

2Ad

49

49

55

64

80

70

55

49

Double Room -

HB

2Ad+1ch(0-1)

49

49

55

64

80

70

55

49

Triple Room -

HB

2Ad+1ad

62

62

69

80

100

88

69

62

Triple Room -

HB

2Ad+1ch(0-1)

56

56

63

72

88

78

63

56

Triple Room -

HB

2Ad+1ch(2-11)

62

62

69

80

100

88

69

62

Цените се дадени по ден по соба за избраната услуга според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање , 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање, 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање
ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD