Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Iris Hotel / 2 stars (C) / Nea Kallikratia / Chalkidiki-Nea Kallikratia

Положба: Неа Каликратија, Грција

Услуга: BB - ноќевање со појадок

Содржини: бар, ресторант за ручек,

Плажа: 100-300м од плажа, песочна плажа


Minimum Stay Nights

1

2

3

2

1

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

03.05.19-09.06.19

10.06.19-14.07.19

15.07.19-25.08.19

26.08.19-22.09.19

23.09.19-06.10.19

Single Room -

BB

1Ad

32

35

42

35

32

Single Room -

BB

1Ad+1ch(0-5)

32

35

42

35

32

Double Room -

BB

2Ad

35

46

55

46

35

Double Room -

BB

2Ad+1ch(0-5)

35

46

55

46

35

Double Room -

BB

2Ad+1ch(6-11)

43

54

62

54

43

Triple Room -

BB

3Ad

49

58

66

58

49

Triple Room -

BB

3Ad+1ad

60

69

77

69

60

Triple Room -

BB

3Ad+1ch(0-5)

49

58

66

58

49

Triple Room -

BB

3Ad+1ch(6-11)

57

66

73

66

57


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3*хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2019
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD