Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Maistros Apartments / 3+ stars (B Sup) / Tsouklades / isl. Lefkada
Редовен ценовник
Цените подлежат на промени (Early Booking , попусти ...) Контактирајте не за подетални информации
Локација: Областа Цукаладес, 3 км од живописното село Агиос Никитас, на 5 км од градот Лефкада.
Пријатен простор, удобни пространи соби, базен, бар, интернет.
Услуга: ноќевање/ ноќевање со појадок
Вкупно 45 соби: 3 Apartments 1-Bedroom (~40 m2), 3 Maisonettes 1-Bedroom (~45 m2).
Сите соби располагаат со клима уред, фрижидер, SAT TV, Wi Fi, тоалет, фен за коса, балкон.

Minimum Stay Nights

3

3

3

3

3

3

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

21.04.20-20.05.20

21.05.20-30.06.20

01.07.20-25.07.20

26.07.20-31.08.20

01.09.20-30.09.20

01.10.20-27.10.20

Apartment 1 Broom -

RR

2Ad

50

72

93

111

66

50

Apartment 1 Broom -

RR

2Ad+1ch(0-1)

50

72

93

111

66

50

Apartment 1 Broom -

RR

2Ad+1ch(2-17)

52

73

94

112

68

52

Apartment 1 Broom -

RR

2Ad+2ch(0-1)

50

72

93

111

66

50

Apartment 1 Broom -

RR

2Ad+2ch(0-1)(2-17)

52

73

94

112

68

52

Apartment 1 Broom -

RR

2Ad+2ch(2-17)

65

87

107

125

81

65

Maisonette 1 Broom -

RR

2Ad

63

81

108

147

85

63

Maisonette 1 Broom -

RR

2Ad+1ch(0-1)

63

81

108

147

85

63

Maisonette 1 Broom -

RR

2Ad+1ch(2-17)

64

82

110

148

86

64

Maisonette 1 Broom -

RR

2Ad+2ch(0-1)

63

81

108

147

85

63

Maisonette 1 Broom -

RR

2Ad+2ch(0-1)(2-17)

64

82

110

148

86

64

Maisonette 1 Broom -

RR

2Ad+2ch(2-17)

77

95

122

161

98

77

Apartment 1 Broom -

BB

2Ad

62

83

104

122

78

62

Apartment 1 Broom -

BB

2Ad+1ch(0-1)

62

83

104

122

78

62

Apartment 1 Broom -

BB

2Ad+1ch(2-17)

69

90

111

129

85

69

Apartment 1 Broom -

BB

2Ad+2ch(0-1)

62

83

104

122

78

62

Apartment 1 Broom -

BB

2Ad+2ch(0-1)(2-17)

69

90

111

129

85

69

Apartment 1 Broom -

BB

2Ad+2ch(2-17)

88

110

130

148

104

88

Maisonette 1 Broom -

BB

2Ad

74

93

120

158

96

74

Maisonette 1 Broom -

BB

2Ad+1ch(0-1)

74

93

120

158

96

74

Maisonette 1 Broom -

BB

2Ad+1ch(2-17)

81

99

127

165

103

81

Maisonette 1 Broom -

BB

2Ad+2ch(0-1)

74

93

120

158

96

74

Maisonette 1 Broom -

BB

2Ad+2ch(0-1)(2-17)

81

99

127

165

103

81

Maisonette 1 Broom -

BB

2Ad+2ch(2-17)

99

118

145

183

121

99

Цените се дадени по ден по соба за избраната услуга според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање , 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање, 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање
ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD