Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Kassandra Palace Hotel & Spa / 5 stars / Kriopigi / Chalkidiki-Kassandra
Положба: Криопиги, Грција
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Плажа: на сама плажа
Спорт и забава: песочна плажа, бар, детски клуб, базен, анимации, фитнес центар

Minimum Stay Nights

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

29.04.19-28.05.19

29.05.19-10.06.19

11.06.19-20.06.19

21.06.19-14.07.19

15.07.19-31.07.19

01.08.19-24.08.19

25.08.19-02.09.19

03.09.19-12.09.19

13.09.19-19.09.19

20.09.19-27.09.19

28.09.19-16.10.19

Double Executive - Garden View

HB

2Ad

94

123

145

179

200

211

200

179

145

123

94

Double Executive - Garden View

HB

2Ad+1ch(0-1)

94

123

145

179

200

211

200

179

145

123

94

Suite Deluxe - Garden View

HB

2Ad

123

156

179

211

234

245

234

211

179

156

123

Suite Deluxe - Garden View

HB

2Ad+1ch(2-11)

123

156

179

211

234

245

234

211

179

156

123

Suite Deluxe - Garden View

HB

2Ad+2ch(0-1)

123

156

179

211

234

245

234

211

179

156

123

Suite Deluxe - Garden View

HB

2Ad+2ch(2-11)

154

195

222

265

292

306

292

265

222

195

154

Double Deluxe - Sea View

HB

2Ad

85

111

134

167

190

211

190

167

134

111

85

Double Deluxe - Sea View

HB

2Ad+1ch(0-1)

85

111

134

167

190

211

190

167

134

111

85

Double Executive - Sea View

HB

2Ad+1ch(0-1)

105

134

156

190

211

222

211

190

156

134

105

Double Executive - Sea View

HB

2Ad+2ch(0-1)

105

134

156

190

211

222

211

190

156

134

105

Suite Deluxe - Sea View

HB

2Ad

134

167

190

222

245

256

245

222

190

167

134

Suite Deluxe - Sea View

HB

2Ad+1ch(0-1)

134

167

190

222

245

256

245

222

190

167

134

Suite Deluxe - Sea View

HB

2Ad+2ch(2-11)

167

209

236

278

306

320

306

278

236

209

167

Suite Family - Sea View

HB

2Ad

111

145

167

200

222

234

222

200

167

145

111

Suite Family - Sea View

HB

2Ad+1ch(0-1)

111

145

167

200

222

234

222

200

167

145

111

Suite Family - Sea View

HB

2Ad+1ch(2-11)

111

145

167

200

222

234

222

200

167

145

111

Suite Family - Sea View

HB

2Ad+2ad

179

232

267

320

356

373

356

320

267

232

179

Suite Family - Sea View

HB

2Ad+2ch(0-1)

111

145

167

200

222

234

222

200

167

145

111

Suite Grand - Sea View

HB

2Ad

222

267

290

311

356

444

356

311

290

267

222


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2019
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD