Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Ammon Zeus Hotel / 4 stars (A) / Kalithea / Chalkidiki-Kassandra

Положба: Калитеа, Грција

Услуга: полупансион (појадок и вечера)

Плажа: на сама плажа

Спорт и забава: песочна плажа, добра услуга, бар, ресторан, игри во вода, фитнес центар


Minimum Stay Nights

5

5

7

7

7

5

5

5

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

27.04.19-23.05.19

24.05.19-17.06.19

18.06.19-09.07.19

10.07.19-24.07.19

25.07.19-15.08.19

16.08.19-29.08.19

30.08.19-20.09.19

21.09.19-14.10.19

Double Deluxe for Sgl - Garden View

HB

1Ad

94

122

169

239

263

239

179

94

Double Deluxe - Garden View

HB

2Ad

105

137

187

246

269

246

184

105

Double Deluxe - Garden View

HB

2Ad+1ch(0-1)

105

137

187

246

269

246

184

105

Double Deluxe - Garden View

HB

2Ad+1ch(2-11)

105

137

187

246

269

246

184

105

Premium Deluxe Room - Garden View

HB

2Ad

121

160

219

285

314

285

215

121

Premium Deluxe Room - Garden View

HB

2Ad+1ch(0-1)

121

160

219

285

314

285

215

121

Premium Deluxe Room - Garden View

HB

2Ad+1ch(2-11)

121

160

219

285

314

285

215

121

Suite Deluxe 2 Brooms - Premium/Sea View

HB

2Ad

229

300

413

540

591

540

405

229

Suite Deluxe 2 Brooms - Premium/Sea View

HB

2Ad+1ch(2-11)

229

300

413

540

591

540

405

229

Suite Deluxe 2 Brooms - Premium/Sea View

HB

2Ad+2ch(0-1)

229

300

413

540

591

540

405

229

Suite Deluxe 2 Brooms - Premium/Sea View

HB

2Ad+2ch(2-11)

229

300

413

540

591

540

405

229

Double Deluxe for Sgl - Sea View

HB

1Ad

105

137

187

268

293

268

199

105

Double Deluxe - Sea View

HB

2Ad

116

151

207

273

299

273

205

116

Double Deluxe - Sea View

HB

2Ad+1ch(0-1)

116

151

207

273

299

273

205

116

Double Deluxe - Sea View

HB

2Ad+1ch(2-11)

116

151

207

273

299

273

205

116

Premium Deluxe Room - Sea View

HB

2Ad+1ch(0-1)

132

174

239

314

343

314

236

132

Premium Deluxe Room - Sea View

HB

2Ad+1ch(2-11)

132

174

239

314

343

314

236

132


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2019
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD