Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Paraktio Hotel / 1 stars (D) / Nea Kallikratia / Chalkidiki-Nea Kallikratia

Положба: Неа Каликратија, Грција

Услуга: RR - само сместување или BB - ноќевање со појадок

Плажа: 50м од плажа

Спорт и забава: Детски парк, песочна плажа


Minimum Stay Nights

3

3

3

4

4

3

3

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

17.05.19-31.05.19

01.06.19-15.06.19

16.06.19-30.06.19

01.07.19-20.07.19

21.07.19-31.08.19

01.09.19-16.09.19

17.09.19-14.10.19

Studio -

RR

2Ad

34

40

56

62

73

56

34

Studio -

RR

2Ad+1ch(0-1)

34

40

56

62

73

56

34

Studio -

RR

2Ad+1ch(2-11)

40

45

68

73

84

68

40

Studio -

RR

2Ad+2ch(0-1)

34

40

56

62

73

56

34

Studio -

RR

2Ad+2ch(0-1)(2-11)

40

45

68

73

84

68

40

Studio -

RR

2Ad+2ch(2-11)

50

56

90

95

106

90

50

Studio Budget -

RR

2Ad

23

34

45

50

62

45

23

Studio Budget -

RR

2Ad+1ch(0-1)

23

34

45

50

62

45

23

Studio Budget -

RR

2Ad+1ch(2-11)

29

40

56

56

68

56

29

Studio -

BB

2Ad

45

50

68

73

84

68

45

Studio -

BB

2Ad+1ch(0-1)

45

50

68

73

84

68

45

Studio -

BB

2Ad+1ch(2-11)

56

62

84

90

100

84

56

Studio -

BB

2Ad+2ch(0-1)

45

50

68

73

84

68

45

Studio -

BB

2Ad+2ch(0-1)(2-11)

56

62

84

90

100

84

56

Studio -

BB

2Ad+2ch(2-11)

73

79

111

118

129

111

73

Studio Budget -

BB

2Ad

34

45

56

62

73

56

34

Studio Budget -

BB

2Ad+1ch(0-1)

34

45

56

62

73

56

34

Studio Budget -

BB

2Ad+1ch(2-11)

45

56

73

73

84

73

45


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3*хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD