Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Aristotelis Hotel / 2 stars (C) / Fourka / Chalkidiki-Kassandra

Положба: Фурка, Грција

Услуга: BB ноќевање со појадок

Плажа: 150m од плажа

Спорт и забава: надворешен базен


Minimum Stay Nights

3

3

3

5

3

3

3

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

20.05.19-10.06.19

11.06.19-30.06.19

01.07.19-18.07.19

19.07.19-25.08.19

26.08.19-08.09.19

09.09.19-22.09.19

23.09.19-30.09.19

Single Room -

BB

1Ad

49

57

65

85

65

57

49

Double Room -

BB

2Ad

54

66

74

85

74

66

54

Double Room -

BB

2Ad+1ch(0-1)

54

66

74

85

74

66

54

Triple Room -

BB

3Ad

73

88

98

114

98

88

73


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2019
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD