Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Oceana Hotel / 2+ stars (C Sup) / N.Panteleimon Beach / Pieria
Редовен ценовник
Цените подлежат на промени (Early Booking , попусти ...) Контактирајте не за подетални информации
Локација: Неос Пантелејмон, 5 км од Платамона, 35 км од Катерини
Помал хотел на приватна песочна плажа. Пространа територија со градина, прекрасен поглед
Удобни простории, интернет, пријателски персонал. Во близина на хотелот е замокот Платамонас,
Услуга: полупансион
Вкупно 30 соби: Singles & Doubles (~24-30 m2), Apartments 2-Brooms min 3 pax (~50 m2).
Сите соби располагаат со клима уред, фрижидер, SAT TV, Wi Fi, тоалет, фен за коса, балкон.

Minimum Stay Nights

2

2

2

2

2

2

2

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

10.05.20-31.05.20

01.06.20-15.06.20

16.06.20-30.06.20

01.07.20-14.07.20

15.07.20-27.08.20

28.08.20-10.09.20

11.09.20-25.09.20

Double Room -

HB

2Ad

55

74

80

87

109

80

60

Double Room -

HB

2Ad+1ad

75

99

108

117

148

108

80

Double Room -

HB

2Ad+1ch(0-11)

55

74

80

87

109

80

60

Apartment 2 Brooms min 3 -

HB

3Ad

80

103

119

126

150

119

80

Apartment 2 Brooms min 3 -

HB

3Ad+1ad

108

138

160

169

203

160

108

Apartment 2 Brooms min 3 -

HB

3Ad+1ch(0-1)

80

103

119

126

150

119

80

Apartment 2 Brooms min 3 -

HB

3Ad+1ch(2-11)

95

123

140

149

178

140

95

Цените се дадени по ден по соба за избраната услуга според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање , 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање, 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање
ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD