Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

 

НЕА КАЛИКРАТИА - Хотел ALKYONIS 2*

Хотел ALKYONIS 2*

14.06-30.06.19

01.07-31.08.19

01.09-15.09.19

16.09-30.09.19

01.10-02.11.19

Двокреветна соба (2+1)

38

43

38

31

27

Двокреветна соба со поглед на море (2+0)

41

46

41

34

29

Двокреветна соба SUPERIOR со поглед на море (2+0)

45

50

45

38

33

Трокреветна соба (3+0)

36

39

36

30

24

Во цената е вклучено:

  • Ноќевање со појадок

Во цената не е вклучено:

  • Туристичка такса

Напомени:

  • Дете до 1.99 год доколку не користи дополнително легло се сместува бесплатно
  • Дете (2-11.9) сместено на дополнително легло плаќа 13 евра од ден

Доплати:

  • Доплата за HB: 12 евра за возрасни , 9 евра за деца од 2-11.9 години
  • Доплата за all inclusive: 34 евра за возрасни и 25 евра за деца од 2-11.99год на цените на BB

Цените се изразени во евра по лице од ден.
Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност 1 евро = 62,00 ден
Важат општите услови за патување на Т.А. Феријал Кашиков и СКТМ

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD