Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Makedonia Hotel / 2+ stars (C Sup) / Ouranoupolis / Chalkidiki-Mount Athos

Положба : Уранополис, Грција

Услуга: BB (ноќевање со појадок)

Содржини: кафе-бар, ресторан

Плажа: 50м од плажа


Minimum Stay Nights

1

1

1

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

01.04.19-30.06.19

01.07.19-31.08.19

01.09.19-31.10.19

Single Room -

BB

1Ad

42

56

42

Single Room -

BB

1Ad+1ch(0-3)

42

56

42

Double Room -

BB

2Ad

50

66

50

Double Room -

BB

2Ad+1ch(0-3)

50

66

50

Double Room -

BB

2Ad+1ch(4-11)

61

77

61

Triple Room -

BB

3Ad

71

87

71

Quadruple Room -

BB

4Ad

87

98

87


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD