Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Istion Club & Spa / 5 stars / Nea Potidea / Chalkidiki-Kassandra
Положба: Неа Потидеа, Грција
Услуга: полупансион (појадок и вечера) или се вклучено
Плажа: на сама плажа
Спорт и забава: повеќе базени, ресторант, бар, детски клуб, фитнес

Minimum Stay Nights

3

5

5

5

5

5

3

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

01.05.19-20.05.19

21.05.19-13.06.19

14.06.19-22.07.19

23.07.19-27.08.19

28.08.19-09.09.19

10.09.19-27.09.19

28.09.19-25.10.19

Single Room - Garden View

HB

1Ad

72

116

148

175

148

116

72

Double Room - Garden View

HB

2Ad

97

139

190

218

190

139

97

Double Room - Garden View

HB

2Ad+1ch(0-1)

97

139

190

218

190

139

97

Double Room - Garden View

HB

2Ad+1ch(2-7)

121

173

236

272

236

173

121

Suite Family - Garden View

HB

2Ad

130

200

254

294

254

200

130

Suite Family - Garden View

HB

2Ad+1ch(0-1)

130

200

254

294

254

200

130

Suite Family - Garden View

HB

2Ad+1ch(2-7)

161

250

317

367

317

250

161

Suite Family - Garden View

HB

2Ad+2ch(0-1)

130

200

254

294

254

200

130

Suite Family - Garden View

HB

2Ad+2ch(2-7)

194

300

380

440

380

300

194

Single Room - Garden View

UL

1Ad

96

140

173

199

173

140

96

Double Room - Garden View

UL

2Ad

146

187

239

267

239

187

146

Double Room - Garden View

UL

2Ad+1ch(2-7)

183

234

297

333

297

234

183

Suite Family - Garden View

UL

2Ad

179

249

303

343

303

249

179

Suite Family - Garden View

UL

2Ad+1ch(0-1)

179

249

303

343

303

249

179

Suite Family - Garden View

UL

2Ad+2ch(2-7)

267

373

454

514

454

373

267


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2019
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD