Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

Sunset Hotel / 2 stars (C) / Neos Marmaras / Chalkidiki-Sithonia

Положба: Неос Мармарас, Грција

Услуга: RR- само сместување или BB - ноќевање со појадок

Плажа: 100м од плажа

Спорт и забава: базен, ресторан, ланч бар


Minimum Stay Nights

3

3

3

3

3

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

01.05.19-31.05.19

01.06.19-30.06.19

01.07.19-31.08.19

01.09.19-15.09.19

16.09.19-30.09.19

Single Room -

RR

1Ad

36

46

63

46

36

Single Room -

RR

1Ad+1ch(0-5)

36

46

63

46

36

Double Room -

BB

2Ad

57

64

87

64

57

Apartment -

RR

2Ad+1ad+1ch(0-5)

69

73

93

73

69

Apartment -

RR

2Ad+2ad

69

73

93

73

69

Apartment -

RR

2Ad+2ch(0-5)

69

73

93

73

69

Double Room -

RR

2Ad

43

50

74

50

43

Triple Room -

BB

3Ad

69

77

98

77

69

Triple Room -

RR

3Ad

48

57

79

57

48

Apartment -

BB

2Ad+1ad+1ch(0-5)

88

93

113

93

88

Apartment -

BB

2Ad+2ad

95

99

120

99

95

Apartment -

BB

2Ad+2ch(0-5)

82

86

106

86

82


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD