Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Rahoni Cronwell Park Hotel Adults Only / 5 stars / Skioni / Chalkidiki-Kassandra

Положба: Скиони, Грција

Услуга: полупансион (појадок и вечера)

Содржини: базенти, ресторан, бар

Плажа: 150м од плажа

Спорт и забава: песочна плажа, анимации за деца, фитнес


Minimum Stay Nights

3

3

4

5

5

4

3

3

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

03.05.19-23.05.19

24.05.19-13.06.19

14.06.19-04.07.19

05.07.19-25.07.19

26.07.19-01.09.19

02.09.19-15.09.19

16.09.19-29.09.19

30.09.19-13.10.19

Double Superior for Sgl -

HB

1Ad

129

148

175

232

252

232

175

129

Double Superior -

HB

2Ad

142

161

189

245

265

245

189

142

Double Superior -

HB

2Ad+1ad

178

202

236

307

331

307

236

178

Suite Deluxe -

HB

2Ad

158

195

214

249

304

249

214

158

Suite Deluxe -

HB

2Ad+1ad

198

244

267

312

380

312

267

198

Suite Luxury -

HB

2Ad

189

232

250

285

341

285

250

189

Suite Luxury -

HB

2Ad+1ad

236

291

314

357

427

357

314

236


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3*хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD