Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Naias Hotel / 3 stars (B) / Chanioti / Chalkidiki-Kassandra

Положба: Ханиоти, Грција

Услуга: ноќевање со појадок или полупансион ( појадок и вечера )

Плажа: на сама плажа

Спорт и забава: базен, детски базен, бар на плажа


Minimum Stay Nights

3

1

3

3

3

3

3

1

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

26.04.19-29.04.19

30.04.19-31.05.19

01.06.19-16.06.19

17.06.19-30.06.19

01.07.19-31.08.19

01.09.19-10.09.19

11.09.19-30.09.19

01.10.19-05.10.19

Studio - Garden View

BB

2Ad

44

44

69

82

106

82

69

44

Studio - Garden View

BB

2Ad+1ad

55

55

86

103

132

103

86

55

Studio - Garden View

BB

2Ad+1ch(0-6)

44

44

69

82

106

82

69

44

Studio - Garden View

BB

2Ad+1ch(7-11)

44

44

69

82

106

82

69

44

Studio - Garden View

HB

2Ad

69

69

93

106

130

106

93

69

Studio - Garden View

HB

2Ad+1ad

92

92

122

139

169

139

122

92

Studio - Garden View

HB

2Ad+1ch(0-6)

69

69

93

106

130

106

93

69

Studio - Garden View

HB

2Ad+1ch(7-11)

75

75

99

113

137

113

99

75


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2019
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD