Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Ikos Olivia / 5 stars (Deluxe) / Gerakini / Chalkidiki-Sithonia

Положба: Геракини, Грција

Услуга: Ul.All inc. - ( ултра се вклучено )

Содржини: ресторант, бар, сауна, џакузи, фитнес, фризерски салон, конференциски сали, повеќе базени, приватни базени

Плажа: на сама плажа

Спорт и забава: повеќе игралишта, анимации за деца, возрасни, игри на плажа


Minimum Stay Nights

 

 

 5

 5

 5

 5

 5

 5

 5

 5

 5

 5

 5

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

05.04.19-24.04.19

25.04.19-25.05.19

26.05.19-06.06.19

07.06.19-29.06.19

30.06.19-21.07.19

22.07.19-27.08.19

28.08.19-02.09.19

03.09.19-16.09.19

17.09.19-26.09.19

27.09.19-14.10.19

15.10.19-27.10.19

Suite Bungalow 2 Brooms - Beach Front

ULL

2Ad+1ad

573

779

1099

1270

1583

1970

1583

1270

1099

779

573

Suite Bungalow 2 Brooms - Beach Front

ULL

2Ad+1ad+1ch(0-1)

573

779

1099

1270

1583

1970

1583

1270

1099

779

573

Suite Bungalow 2 Brooms - Beach Front

ULL

2Ad+1ch(2-11)

509

692

977

1129

1407

1750

1407

1129

977

692

509

Suite Bungalow 2 Brooms - Beach Front

ULL

2Ad+2ch(2-11)

573

779

1099

1270

1583

1970

1583

1270

1099

779

573

Suite Bungalow 2 Brooms - Beach Front

ULL

2Ad+3ch(0-1)

509

692

977

1129

1407

1750

1407

1129

977

692

509

Suite Bungalow Deluxe 2Br - Beach Front Sea View

ULL

2Ad+2ch(2-11)

661

908

1278

1478

1840

2275

1840

1478

1278

908

661

Double Bungalow - Garden View

ULL

2Ad

261

314

381

479

559

683

559

479

381

314

261

Suite Bungalow 1 Broom - Garden View/Balcony

ULL

2Ad

305

403

511

587

735

870

735

587

511

403

305

Suite Bungalow 1 Broom - Garden View/Balcony

ULL

2Ad+2ch(2-11)

381

504

640

734

919

1087

919

734

640

504

381

Suite Bungalow 1 Broom - Garden View/Private Garden

ULL

2Ad

329

433

550

631

790

935

790

631

550

433

329

Suite Bungalow 1 Broom - Garden View/Private Garden

ULL

2Ad+2ch(2-11)

411

542

689

789

987

1169

987

789

689

542

411

Suite Bungalow Deluxe 2Br - Garden View/Private Garden

ULL

2Ad+1ch(2-11)

550

716

987

1131

1403

1729

1403

1131

987

716

550

Suite Bungalow Deluxe 2Br - Garden View/Private Garden

ULL

2Ad+2ad

689

895

1234

1414

1754

2161

1754

1414

1234

895

689

Suite Bungalow Deluxe 2Br - Garden View/Private Garden

ULL

2Ad+2ch(2-11)

620

806

1111

1272

1579

1945

1579

1272

1111

806

620

Suite Bungalow Deluxe 1Br - Garden View/Private Pool

ULL

2Ad

481

609

768

944

1168

1361

1168

944

768

609

481

Suite Bungalow Deluxe 1Br - Garden View/Private Pool

ULL

2Ad+1ch(2-11)

481

609

768

944

1168

1361

1168

944

768

609

481

Suite Bungalow Deluxe 1Br - Garden View/Private Pool

ULL

2Ad+2ch(2-11)

602

761

960

1180

1460

1702

1460

1180

960

761

602


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2019
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD