Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Panorama Spa Hotel / 2+ stars (C Sup) / Ouranoupolis / Chalkidiki-Mount Athos

Положба : Уранополис, Грција

Услуга: RR ( само соба ) или BB ( ноќевање со појадок )

Содржини: интернет, џакузи, спа центар

Плажа: 150м од плажа


Minimum Stay Nights

1

1

1

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

01.05.19-15.06.19

16.06.19-15.09.19

16.09.19-31.10.19

Single Room -

RR

1Ad

37

48

37

Studio 1pax -

RR

1Ad

50

62

50

Double Room -

RR

2Ad

43

61

43

Studio 2pax -

RR

2Ad

56

73

56

Studio 3pax -

RR

3Ad

68

79

68

Studio 4pax -

RR

4Ad

73

90

73

Triple Room -

RR

3Ad

55

68

55

Quadruple Room -

RR

4Ad

62

73

62

Single Room -

BB

1Ad

43

54

43

Studio 1pax -

BB

1Ad

56

68

56

Double Room -

BB

2Ad

54

72

54

Studio 2pax -

BB

2Ad

68

84

68

Studio 3pax -

BB

3Ad

84

95

84

Studio 4pax -

BB

4Ad

95

106

95

Triple Room -

BB

3Ad

72

84

72

Quadruple Room -

BB

4Ad

84

95

84


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD