Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Georgalas Sun Beach Hotel / 2 stars (C) / Nea Kallikratia / Chalkidiki-Nea Kallikratia

Положба: Неа Каликратија , Грција

Услуга: BB - ноќевање со појадок

Содржини: бар, ресторан

Плажа: 100м од плажа

Спорт и забава: песочна плажа, лежалки на плажа


Minimum Stay Nights

1

1

3

4

3

1

1

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

29.03.19-25.04.19

26.04.19-31.05.19

01.06.19-27.06.19

28.06.19-31.08.19

01.09.19-21.09.19

22.09.19-30.09.19

01.10.19-03.11.19

Double Room for Sgl -

BB

1Ad

32

37

47

53

47

37

32

Double Room for Sgl -

BB

1Ad+1ch(0-6)

32

37

47

53

47

37

32

Double Room -

BB

2Ad

37

42

58

73

58

42

37

Double Room -

BB

2Ad+1ch(0-6)

37

42

58

73

58

42

37

Double Superior -

BB

2Ad

46

52

68

85

68

52

46

Double Superior -

BB

2Ad+1ch(0-6)

46

52

68

85

68

52

46

Triple Room -

BB

3Ad

45

49

68

87

68

49

45

Triple Room -

BB

3Ad+1ch(0-6)

45

49

68

87

68

49

45

Apartment 1 Broom - Sea View

BB

2Ad

85

93

107

127

107

93

85

Apartment 1 Broom - Sea View

BB

2Ad+1ad

85

93

107

127

107

93

85

Apartment 1 Broom - Sea View

BB

2Ad+1ad+1ch(0-6)

85

93

107

127

107

93

85

Apartment 1 Broom - Sea View

BB

2Ad+1ch(0-6)

85

93

107

127

107

93

85

Apartment 1 Broom - Sea View

BB

2Ad+2ad

85

93

107

127

107

93

85

Apartment 1 Broom - Sea View

BB

2Ad+2ad+1ch(0-6)

85

93

107

127

107

93

85


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3*хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2019
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD