Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Bellagio Blue / 2 stars (C) / Chanioti / Chalkidiki-Kassandra

Редовен ценовник

Цените подлежат на промени (Early Booking , попусти ...) Контактирајте не за подетални информации.

Положба: Фурка

Сместување: хотелските соби се комплетно опремени, имаат клима уреди, ТВ, купатило

Услуга: All inclusive (се вклучено)

Содржини: рецепција, ресторан, бар

Плажа: на 400м од песочна плажа.

Спорт и забава: надворешен базен

Double Rooms (~15 m2), Doubles Superior (~15 m2), Triples Superior (~15 m2) Triple Rooms (~16 m2), Quadruples Ground Floor (~30 m2),

Minimum Stay Nights

1

2

3

3

2

1

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

01.06.20-14.06.20

15.06.20-30.06.20

01.07.20-14.07.20

15.07.20-20.08.20

21.08.20-10.09.20

11.09.20-30.09.20

Quadruple Room - Ground Floor

RR

2Ad+1ad+1ch(0-1)

70

76

87

104

87

76

Quadruple Room - Ground Floor

RR

2Ad+1ad+1ch(2-5)

70

76

87

104

87

76

Quadruple Room - Ground Floor

RR

2Ad+2ad

70

76

87

104

87

76

Quadruple Room - Ground Floor

RR

2Ad+2ch(0-1)

70

76

87

104

87

76

Quadruple Room - Ground Floor

RR

2Ad+2ch(0-1)(2-5)

70

76

87

104

87

76

Quadruple Room - Ground Floor

RR

2Ad+2ch(2-5)

70

76

87

104

87

76

Single Room -

RR

1Ad

32

37

54

65

54

37

Single Room -

RR

1Ad+1ch(0-1)

32

37

54

65

54

37

Single Room -

RR

1Ad+1ch(2-5)

32

37

54

65

54

37

Double Room -

RR

2Ad

37

54

65

76

65

54

Double Room -

RR

2Ad+1ch(0-1)

37

54

65

76

65

54

Double Superior -

RR

2Ad

43

59

70

82

70

59

Double Superior -

RR

2Ad+1ch(0-1)

43

59

70

82

70

59

Double Superior -

RR

2Ad+1ch(2-5)

43

59

70

82

70

59

Triple Room -

RR

2Ad

54

65

76

87

76

65

Triple Room -

RR

2Ad+1ad

54

65

76

87

76

65

Triple Room -

RR

2Ad+1ch(0-1)

54

65

76

87

76

65

Triple Room -

RR

2Ad+1ch(2-5)

54

65

76

87

76

65

Triple Superior -

RR

2Ad

65

70

82

98

82

70

Triple Superior -

RR

2Ad+1ad

65

70

82

98

82

70

Triple Superior -

RR

2Ad+1ch(0-1)

65

70

82

98

82

70

Triple Superior -

RR

2Ad+1ch(2-5)

65

70

82

98

82

70

Family Room 2 Rooms - Upper Floor

RR

2Ad+1ad+1ch(0-1)

76

87

98

109

98

87

Family Room 2 Rooms - Upper Floor

RR

2Ad+1ad+1ch(2-5)

76

87

98

109

98

87

Family Room 2 Rooms - Upper Floor

RR

2Ad+2ad

76

87

98

109

98

87

Family Room 2 Rooms - Upper Floor

RR

2Ad+2ad+1ch(0-1)

76

87

98

109

98

87

Family Room 2 Rooms - Upper Floor

RR

2Ad+2ad+1ch(2-5)

76

87

98

109

98

87

Цените се дадени на ден по соба за сместување според табелата.
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1/ 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD