Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Miramare Bungalows / 2+ stars (C Sup) / Neos Marmaras / Chalkidiki-Sithonia

Редовен ценовник

Цените подлежат на промени (Early Booking , попусти ...) Контактирајте не за подетални информации

Локација: 1.5 км од центарот на Неос Мармарас

Услуга: наем на студио/ ноќевање со појадок

Плажа: 100 метри од морето.

Соби Studios (~25 m2), Studios min 3 pax (~30 m2), Apartments min 4 pax (~38 m2).

( опремена мини кујна, клима, телевизија, сеф, фрижидер, интернет, бања).

Minimum Stay Nights

3

3

3

3

3

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

20.05.20-31.05.20

01.06.20-30.06.20

01.07.20-14.07.20

15.07.20-31.08.20

01.09.20-30.09.20

Studio -

RR

2Ad

50

69

78

96

74

Studio min 3pax -

RR

3Ad

60

78

87

105

83

Apartment Room min 4pax -

RR

4Ad

78

96

109

124

105

Studio -

BB

2Ad

67

85

94

112

89

Studio min 3pax -

BB

3Ad

84

102

110

129

106

Apartment Room min 4pax -

BB

4Ad

109

128

142

155

137

Цените се дадени по ден по соба за избраната услуга според табелата.

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање , 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање, 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЗИМА 2019 / 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD