Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Coralli Hotel Apartments / 2 stars (C) / Agia Paraskevi / Chalkidiki-Kassandra

Редовен ценовник

Цените подлежат на промени (Early Booking , попусти ...) Контактирајте не за подетални информации.

Локација: Agia Paraskevi 100 м од плажа

Капацитет: 17 соби , клима, фрижидер, ТВ , туш кабина, фен , балкон

Услуга: RR ( наем на студио) BB (ноќевање со појадок )

Хотелски содржини: Спа , продавница, Бус стоп, рецепција, паркинг,

Singles & Doubles (~15 m2), Triples-(~18 m2).

Minimum Stay Nights

1

1

4

1

1

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

28.04.20-31.05.20

01.06.20-13.07.20

14.07.20-26.08.20

27.08.20-30.09.20

01.10.20-05.10.20

Apartment -

RR

2Ad+1ad

38

44

59

44

38

Apartment -

RR

2Ad+1ad+1ch(0-5)

38

44

59

44

38

Apartment -

RR

2Ad+1ch(0-5)

30

35

47

35

30

Apartment -

RR

2Ad+2ch(0-5)

38

44

59

44

38

Apartment Superior - Sea View

RR

2Ad+1ad

44

54

74

54

44

Apartment Superior - Sea View

RR

2Ad+1ad+1ch(0-5)

44

54

74

54

44

Apartment Superior - Sea View

RR

2Ad+1ch(0-5)

35

43

59

43

35

Apartment Superior - Sea View

RR

2Ad+2ch(0-5)

44

54

74

54

44

Single Room -

BB

1Ad

26

35

49

35

25

Single Room -

BB

1Ad+1ch(0-5)

26

35

49

35

25

Apartment -

BB

2Ad+1ad

46

54

67

54

46

Apartment -

BB

2Ad+1ad+1ch(0-5)

46

54

67

54

46

Apartment -

BB

2Ad+1ch(0-5)

37

43

54

43

37

Apartment -

BB

2Ad+2ch(0-5)

46

54

67

54

46

Double Room -

BB

2Ad

30

40

54

39

28

Triple Room -

BB

3Ad

40

55

73

53

38

Triple Room -

BB

3Ad+1ch(0-5)

40

55

73

53

38

Apartment Superior - Sea View

BB

2Ad+1ad

54

59

83

59

54

Apartment Superior - Sea View

BB

2Ad+1ad+1ch(0-5)

54

59

83

59

54

Apartment Superior - Sea View

BB

2Ad+1ch(0-5)

43

47

67

47

43

Apartment Superior - Sea View

BB

2Ad+2ch(0-5)

54

59

83

59

54

Цените се дадени на ден по соба за сместување според табелата.
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD