Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Konstantin Hotel / 2+ stars (C Sup) / Paralia Katerinis / Pieria
Редовен ценовник
Цените подлежат на промени (Early Booking , попусти ...) Контактирајте не за подетални информации
Локација: Паралијa. Прва линија од морето.
Мал, пријатен хотел. Има четири ката. Модерен стил, пространи соби, интернет, песочна плажа.
Услуга:ноќевање со појадок/ полупансион
Вкупно 41 соби: Single Rooms, Double Rooms, Triple Rooms.
Сите соби располагаат со клима уред, фрижидер, SAT TV, Wi Fi, тоалет, фен за коса, балкон.

Minimum Stay Nights

3

3

7

3

3

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

27.04.20-14.06.20

15.06.20-30.06.20

01.07.20-24.08.20

25.08.20-28.09.20

29.09.20-02.10.20

Single Room -

BB

1Ad

27

34

36

34

27

Single Room -

BB

1Ad+1ch(0-1)

27

34

36

34

27

Double Room -

BB

2Ad

36

47

53

47

36

Double Room -

BB

2Ad+1ch(0-1)

36

47

53

47

36

Triple Room -

BB

3Ad

50

64

73

64

50

Single Room -

HB

1Ad

36

43

45

43

36

Single Room -

HB

1Ad+1ch(0-1)

36

43

45

43

36

Double Room -

HB

2Ad

54

65

70

65

54

Double Room -

HB

2Ad+1ch(0-1)

54

65

70

65

54

Triple Room -

HB

3Ad

77

90

99

90

77

Цените се дадени по ден по соба за избраната услуга според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање , 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање, 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање
ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD