Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Koviou Holiday Village / 3 stars (B) / Nikiti / Chalkidiki-Sithonia

Положба: Никити, Грција

Услуга: полупансион (ноќевање појадок и вечера)

Содржини: базен, ресторан, бар

Плажа: 250м од плажа, песочна плажа


Minimum Stay Nights

1

1

1

1

1

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

26.05.19-15.06.19

16.06.19-15.07.19

16.07.19-31.08.19

01.09.19-10.09.19

11.09.19-27.09.19

Family Room -

HB

2Ad

86

106

129

106

80

Family Room -

HB

2Ad+1ad

116

143

173

143

107

Family Room -

HB

2Ad+2ad

138

170

206

170

127

Standard Room -

HB

2Ad

86

106

129

106

80

Standard Room -

HB

2Ad+1ad

116

143

173

143

107

Standard Room -

HB

2Ad+1ad+1ch(0-11)

116

143

173

143

107

Standard Room -

HB

2Ad+1ch(0-11)

86

106

129

106

80

Triple Room -

HB

2Ad

77

95

122

95

71

Triple Room -

HB

2Ad+1ad

104

128

164

128

95

Triple Room -

HB

2Ad+1ad+1ch(0-11)

104

128

164

128

95

Triple Room -

HB

2Ad+1ch(0-11)

77

95

122

95

71


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2019
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD