Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Naias Hotel / 3 stars (B) / Chanioti / Chalkidiki-Kassandra

Редовен ценовник

Цените подлежат на промени (Early Booking , попусти ...) Контактирајте не за подетални информации.

Положба: се наоѓа во Ханиоти

Сместување: хотелот располага со 65 соби, опремени со: тоалет, балкон, клима уред, ТВ, телефон, фен, сеф и чајна кујна

Услуга: ноќевање со појадок

Содржини: рецепција, ресторан, snack бар, паркинг

Плажа: на сама плажа, има приватен дел на песочна плажа

Спорт и забава: два надворешни базени, караоке, детско игралиште

Studios (~25-30 m2), Family Apartments (~35-40 m2).

Minimum Stay Nights

1

3

3

3

3

3

1

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

29.04.20-31.05.20

01.06.20-16.06.20

17.06.20-30.06.20

01.07.20-31.08.20

01.09.20-10.09.20

11.09.20-30.09.20

01.10.20-10.10.20

Studio for Sgl - Garden View

BB

1Ad

46

70

74

98

74

70

46

Family Apartment - Garden View

BB

2Ad

69

107

128

166

128

107

69

Family Apartment - Garden View

BB

2Ad+1ad

80

118

139

177

139

118

80

Family Apartment - Garden View

BB

2Ad+1ad+1ch(0-6)

92

129

150

188

150

129

92

Family Apartment - Garden View

BB

2Ad+1ad+1ch(7-11)

92

129

150

188

150

129

92

Family Apartment - Garden View

BB

2Ad+1ad+2ch(0-6)

103

140

162

199

162

140

103

Family Apartment - Garden View

BB

2Ad+1ad+2ch(0-6)(7-11)

103

140

162

199

162

140

103

Family Apartment - Garden View

BB

2Ad+1ad+2ch(7-11)

103

140

162

199

162

140

103

Family Apartment - Garden View

BB

2Ad+1ch(0-6)

80

118

139

177

139

118

80

Family Apartment - Garden View

BB

2Ad+1ch(7-11)

80

118

139

177

139

118

80

Family Apartment - Garden View

BB

2Ad+2ad

92

129

150

188

150

129

92

Family Apartment - Garden View

BB

2Ad+2ad+1ch(0-6)

103

140

162

199

162

140

103

Family Apartment - Garden View

BB

2Ad+2ad+1ch(7-11)

103

140

162

199

162

140

103

Family Apartment - Garden View

BB

2Ad+2ch(0-6)

92

129

150

188

150

129

92

Family Apartment - Garden View

BB

2Ad+2ch(0-6)(7-11)

92

129

150

188

150

129

92

Family Apartment - Garden View

BB

2Ad+2ch(7-11)

92

129

150

188

150

129

92

Studio - Garden View

BB

2Ad

47

72

86

110

86

72

47

Studio - Garden View

BB

2Ad+1ad

58

89

107

138

107

89

58

Studio - Garden View

BB

2Ad+1ch(0-6)

47

72

86

110

86

72

47

Studio - Garden View

BB

2Ad+1ch(7-11)

47

72

86

110

86

72

47

Studio for Sgl - Garden View

HB

1Ad

58

83

86

110

86

83

58

Family Apartment - Garden View

HB

2Ad

94

132

153

190

153

132

94

Family Apartment - Garden View

HB

2Ad+1ad

117

155

176

214

176

155

117

Family Apartment - Garden View

HB

2Ad+1ad+1ch(0-6)

128

166

187

225

187

166

128

Family Apartment - Garden View

HB

2Ad+1ad+1ch(7-11)

135

173

193

230

193

173

135

Family Apartment - Garden View

HB

2Ad+1ad+2ch(0-6)

139

177

198

236

198

177

139

Family Apartment - Garden View

HB

2Ad+1ad+2ch(0-6)(7-11)

146

184

204

242

204

184

146

Family Apartment - Garden View

HB

2Ad+1ad+2ch(7-11)

152

189

210

248

210

189

152

Family Apartment - Garden View

HB

2Ad+1ch(0-6)

105

143

164

202

164

143

105

Family Apartment - Garden View

HB

2Ad+1ch(7-11)

112

149

169

207

169

149

112

Family Apartment - Garden View

HB

2Ad+2ad

140

178

199

237

199

178

140

Family Apartment - Garden View

HB

2Ad+2ad+1ch(0-6)

152

189

210

248

210

189

152

Family Apartment - Garden View

HB

2Ad+2ad+1ch(7-11)

158

196

216

254

216

196

158

Family Apartment - Garden View

HB

2Ad+2ch(0-6)

116

154

175

213

175

154

116

Family Apartment - Garden View

HB

2Ad+2ch(0-6)(7-11)

123

160

180

218

180

160

123

Family Apartment - Garden View

HB

2Ad+2ch(7-11)

128

166

187

225

187

166

128

Studio - Garden View

HB

2Ad

72

96

110

135

110

96

72

Studio - Garden View

HB

2Ad+1ad

95

126

144

175

144

126

95

Studio - Garden View

HB

2Ad+1ch(0-6)

72

96

110

135

110

96

72

Studio - Garden View

HB

2Ad+1ch(7-11)

77

103

116

142

116

103

77

Цените се дадени на ден по соба за сместување според табелата.
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).



ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD