Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Red Tower Hotel / 3 stars (B) / Nikiana / isl. Lefkada
Редовен ценовник
Цените подлежат на промени (Early Booking , попусти ...) Контактирајте не за подетални информации
Локација: Никиана, 5,5 км од Като Милија
хотелскиот комплекс се наоѓа на еден рид со панорамски поглед кон морето.
Удобни соби, ресторан, бар, базен со поглед на море, џакузи, интернет, тивка романтична атмосфера.
Услуга: ноќевање со појадок/ полупансион
Вкупно 50 соби: Double Rooms Promo (~19 m2), Doubles GV (~19 m2), Doubles Superior SV (~19-23 m2), Suites Family SV (~35 m2), The Red Tower Suites SV (~35 m2).
Сите соби располагаат со клима уред, фрижидер, SAT TV, Wi Fi, тоалет, фен за коса, балкон.

Minimum Stay Nights

2

2

3

4

3

2

2

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

14.05.20-11.06.20

12.06.20-09.07.20

10.07.20-23.07.20

24.07.20-23.08.20

24.08.20-06.09.20

07.09.20-20.09.20

21.09.20-15.10.20

Double Room - Garden View

BB

2Ad

61

80

104

124

104

80

61

Double Room - Garden View

BB

2Ad+1ad

81

108

140

168

140

108

81

Double Room - Garden View

BB

2Ad+1ch(0-1)

61

80

104

124

104

80

61

Double Room - Garden View

BB

2Ad+1ch(2-11)

61

80

104

124

104

80

61

Double Room - Promo

BB

2Ad

52

74

86

118

86

74

52

Double Room - Promo

BB

2Ad+1ad

70

100

116

160

116

100

70

Double Room - Promo

BB

2Ad+1ch(0-1)

52

74

86

118

86

74

52

Double Room - Promo

BB

2Ad+1ch(2-11)

52

74

86

118

86

74

52

Double Superior - Sea View

BB

2Ad

68

87

111

131

111

87

68

Double Superior - Sea View

BB

2Ad+1ad

90

118

149

177

149

118

90

Double Superior - Sea View

BB

2Ad+1ch(0-1)

68

87

111

131

111

87

68

Double Superior - Sea View

BB

2Ad+1ch(2-11)

68

87

111

131

111

87

68

Double Room - Garden View

HB

2Ad

95

114

138

158

138

114

95

Double Room - Garden View

HB

2Ad+1ad

132

160

191

219

191

160

132

Double Room - Garden View

HB

2Ad+1ch(0-1)

95

114

138

158

138

114

95

Double Room - Garden View

HB

2Ad+1ch(2-11)

104

123

147

168

147

123

104

Double Room - Promo

HB

2Ad

86

108

120

152

120

108

86

Double Room - Promo

HB

2Ad+1ad

121

152

168

211

168

152

121

Double Room - Promo

HB

2Ad+1ch(0-1)

86

108

120

152

120

108

86

Double Room - Promo

HB

2Ad+1ch(2-11)

95

118

129

161

129

118

95

Double Superior - Sea View

HB

2Ad

102

121

145

165

145

121

102

Double Superior - Sea View

HB

2Ad+1ad

141

169

200

228

200

169

141

Double Superior - Sea View

HB

2Ad+1ch(0-1)

102

121

145

165

145

121

102

Double Superior - Sea View

HB

2Ad+1ch(2-11)

111

130

154

174

154

130

111

Цените се дадени по ден по соба за избраната услуга според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање , 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање, 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање
ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD