Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Thalassa Hotel / 2 stars (C) / Amouliani / Chalkidiki-Mount Athos

Положба : Амоулијани, Грција

Услуга: BB ( ноќевање со појадок )

Плажа: 400м од плажа


Minimum Stay Nights

1

1

1

1

1

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

01.04.19-31.05.19

01.06.19-15.07.19

16.07.19-31.08.19

01.09.19-14.09.19

15.09.19-05.10.19

Single Room -

BB

1Ad

40

45

68

47

40

Double Room -

BB

2Ad

40

45

68

47

40

Double Room -

BB

2Ad+1ad

49

56

84

59

49

Double Room -

BB

2Ad+1ch(0-11)

40

45

68

47

40


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD